Wypadek przy pracy w Austrii a odpowiedzialność odszkodowawcza pracownika

Tomasz Klimek            02 maja 2016            Komentarze (0)

Na rynku wydawniczym w Niemczech dostępna jest moja książka, w której opisuję różnice i porównuję regulacje odpowiedzialności odszkodowawczej pracowników według prawa polskiego i niemieckiego.

Zrzut ekranu 2016-05-02 o 17.47.03

W tej publikacji można znaleźć również informacje na temat rozwiązań prawnych w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z wypadkiem przy pracy w Niemczech i Polsce.

Aż się prosi aby napisać w tym miejscu parę słów na temat odpowiedzialności odszkodowawczej pracownika w prawie austriackim. Wypadek przy pracy w Austrii, np. na budowie, też zostanie tu omówiony.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Dr Tomasz Klimek, LL.M. RECHTSANWALT | RADCA PRAWNY Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Dr Tomasz Klimek, LL.M. RECHTSANWALT | RADCA PRAWNY z siedzibą w Wiedniu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem office@tomaszklimek.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: